piątek, 3 stycznia 2014

rzęsy

Od pewnego czasu na asku czy photoblogu dostałam kilka , moze nawet kilkanaście pytań na temat moich rzęs. Nie ma w nich nic nadzwyczajnego , ale ok. Postanowiłam dodać post tutaj i zaspokoić ciekawość niektórych osób.

A więc, obecnie posiadam 11 tuszy do rzęs , których używam . Jednorazowo tuszuje rzęsy zazwyczaj jedną lub dwoma szczoteczkami. A więc chyba standardowo. 
Nie używam tuszy wodoodpornych, wszystkie w mojej kolekcji są koloru czarnego. 
Na rzęsy nie nakładam żadnych odżywek ani nic tego rodzaju. 


 Tak wygląda moje oko bez żadnego makijażu . moje rzęsy są strasznie jasne , więc bez choć najmniejszego makijażu wyglądam jak nie ja . 

Ok , a więc zawsze pierwszy krok jaki wykonuje to wyczesanie rzęs, potem zaczynam malowanie, jedna warstwa mojego ulubionego żółtego klasycznego tuszu od Maybelline 

już po jednym pociągnięciu rzęs szczoteczką moje oczy nabierają innego wyrazu , pierwszą cieniutką warstwę tuszu nakładam dosyć starannie .


Następnie znów poprawiam rzęsy tym samym tuszem .


Następnie używam tuszu od Wibo 


bardzo lubię szczoteczkę i 'gęstość' tego tuszu , świetnie się nakłada i da się nim idealnie dokończyć makijaż , niestety po pewnym czasie odrobinę się obsypuje 


Ostatnie poprawki to zazwyczaj mój drugi tusz od Maybelline , tym razem : 

i końcowy efekt wygląda tak 

! nie zawsze maluję rzęsy właśnie tymi trzema tuszami , czasem jest to jeden a nawet 5 tuszy na raz , mam w czym wybierać, ponieważ aktualnie posiadam aż 11 różnych tuszy do rzęs :) 

tak, moje rzęsy sie są ani zbyt długie ani zbyt grube i ciemne  a sposób w jaki je maluje nie jest zbyt wyszukany . Ale tym postem chciałam zaspokoić ciekawość ciekawskich :) 


6 komentarzy:

 1. bardzo ładnie pomalowane rzęsy, masz śliczne oczy ;3

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje rzęsy są krótkie i jasne, ale i tak je lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 3. duża różnica przy pomalowanych, rzeczywiście:) ja tam zawsze używam jednego rodzaju nakładając 2 warstwy :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę kiedyś wypróbować użycia pięciu tuszy jednocześnie! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. te tusze są rewelacyjne, uwielbiam je, bo ładnie wydłużają rzęsy

  OdpowiedzUsuń